• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

"Етнічні мотиви" 3 дні

Ціна від 340грн./ос.  Немов у казці змінюються стилі та епохи. Дійсність заворожує і перехоплює подих. Поринь у славне минуле стольного Галича, в самобутній колорит Гуцульщини в серці карпатського краю – Коломиї, в унікальний ансамбль  архітектури Буковини де творилась «Червона Рута» та «Водограй».
Програма туру:

День 1
Виїзд зі Львова   
Переїзд в Галич   
Екскурсія в Галичі Стольне місто Галицько-Волинського князівства. Могутні стіни храмів та укріплень замку ще пам’ятають славне минуле столиці. Відвідання національного заповідника «Древній Галич»
Переїзд в Івано-Франківськ
Екскурсія в Івано – Франківську Магнатська резиденція графів Потоцьких, місто контрастів,: вишуканої Австрійської архітектури, що збереглась в центральній частині міста, та сучасних торгових центрів. Багаті палаци та храми, затишні алеї переплелися в павутинні міських вулиць.
Переїзд в Коломию
Обід
Екскурсія в Коломиї. Гуцульщина унікальна скарбниця культури Карпат. Неторкана автентична і колоритна культура в якій переплелися і древні вірування предків і сучасність. Унікальна збірка писанок в місцевому музеї, та міська архітектура створюють ауру піднесення.
Переїзд в Чернівці
Поселення в готель
Вечеря
День 2
Сніданок, виселення з готелю
Екскурсія по Чернівцях. Чернівці -- найелегантніше місто України, маленький Париж зі своїм власним історичним минулим, архітектурою та особливо приємною атмосферою. Місто з унікальним архітектурним ансамблем та багатонаціональною культурною спадщиною. Саме тут серед забудови вулиць та площ, поруч з будівлями Університету  та оперного театру творилася «Червона Рута».
Обід
Переїзд у Львів
День 3
Сніданок Виселення з готелю
Зустріч з гідом
Оглядова автобусна екскурсія містом "Львів - Австрійський": Під час екскурсії Ви побачите: Австрійську архітектуру міста, Собор св. Юра, Львівський Національний Університет та парк імені І. Франка, корпуси Львівської Політехніки, Органний зал - Костел Марії Магдалини XVII ст., палац Сапєги, Проспект Свободи, Оперний театр, Високий замок, вул. Личаківська та Личаківське кладовище де поховані І Франко, В. Івасюк, С. Крушельницька, І. Крип’якевич і багато ін. Підніметесь на Високий замок звідки відкривається прекрасна панорама на місто.
Здача речей в камеру схову на вокззлі.
Обід
Пішохідна екскурсія "Середньовічне місто Лева" Під час екскурсії Ви побачите: Забудова Ринкової площі з Ратушею (можливе підняття на вежу) та ренесансними будинками, Латинський катедру XIV ст., Домініканський монастир XVIIІ ст., Аптеку музей, Вірменський квартал з собором XIV ст., Комплекс Успенської церкви XVI ст., фортифікаційні споруди: королівський та міський арсенали, оборонні вали, Порохову вежу, комплекс Бернардинського монастиря XVII ст.
Вільний час або відвідання опери чи балету (відповідно до програми) в Львівському оперному театрі
Images: