• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Одноденні походи в Карпати

Захоплюючі походи в гори, одноденні сходження на вершини, до мальовничих водоспадів та гірських озер. А ввечері, щоб зняти втому від насиченої денної програми на Вас чекає справжня карпатська баня, домашня їжа та затишні кімнати.

Похід на г. Парашка 1268м

Похід на г. Парашка  - одну з найгарніших та  найбільших гір в Львівських Карпатах. Під час мандрівки Ви відвідаєте мальовничий водоспад Гуркало та підніметесь стежками на найвищу вершину Сколівських бескидів. Висота г. Парашка становить 1268м. Захоплюючі панорами, та чисте карпатське повітря перехоплюють подих. Протяжність 10 км перепад висот 800 м

В полоні скель Ямельниця - Тустань

На Вас чекають таємничі скелі в с. Ямельниця та могутні овіяні легендами та переказами скелі - фортечні стіни "Тустань". Достеменно не відомо як утворилися скелі в селі Ямельниця. За однією з версій колись тут було дно океану, інша версія що вони утворилися внаслідок просування велетенського льодовика. Скелі в Ямельниці є мало дослідженими. Тут є багато цікавих піктограмам та  солярних знаків. Скали є різними: відрізняються вони висотою, формою, грандіозністю та привабливістю. В багатьох скелях є печери та різні ущелини. Тустань це княж-град у ІХ-ХІІІ ст., давньоруський наскельний оборонний комплекс, митниця та місто-фортеця.

Похід на г. Пікуй 1м

Пікуй – найвища вершина Львівської області, сам район є відносно простим для подорожей – відкриті невисокі хребти спрощують орієнтування, навкруги чарівні пейзажі.  Пікуй є вододілом між басейнами річок Стрию і Латориці.  На схилах розташований заказник державного значення Пікуй. З вершини відкриваються чудові краєвиди. На сх. серед відомих вершин видніється Тростян, Високий Верх, на пд.-сх. Боржава велично розставила свої найбільші вершини Великий Верх та Стій, на пд.-зх. великим платом здіймається г. Полонина Рівна і майже поруч г. Гостра Гора. А на пн.-зх. простягається хребет Буковецька полонина, який за Ужоцьким перевалом продовжується на території Польщі, де видніється вершина Тарниця.

 

Творіння людини та природи в камені Тустань-Ровінь
В передгір’ї Карпатських гір збереглись могутні творіння в камені природи та людини. Могутні валуни Тустані, з давніх-давен заворожували  та захоплювали своєю монументальність та міццю. Гідроелектростанція серед карпатських схилів - грандіозний проект людини, якому так і не судилося втілитися в життя - створення Карпатського моря.
Images: