• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

«Різдво у Львові» 1260 грн. з ос

Різдвяна казка з запахом кави. Тільки у Львові можна відчути справжнє українське Різдво в  якому життя схоже на мрію. На Вас чекає: феєричне дійство Різдвяної ночі на вузеньких середньовічних вуличках, затишок львівських кав’ярень, та  поринете у справжні українські традиції Різдва.

 

6.01 2014р

Зустріч з гідом.

Автобусно-пішохідна екскурсія по середньовічному місті. «В переддень Різдва» Під час екскурсії Ви побачите: Храми Львова : Собор св.. Юра, Латинський собор XIV ст., Домініканський монастир XVIII ст.,Бернардинський монастир з церквою св.. Андрія, комплекс Успенської церкви XVI ст., Вірменський квартал з Собором XIV ст., Ринкову площу з Ратушею, Аптеку музей, фортифікаційні споруди: Королівський та Міський арсенали, оборонні вали, Порохову вежу, Відвідайте Львівську фабрику шоколаду. Станете учасником різдвяної феєрії древнього міста лева.

Поселення в готель, підготовка до Святої вечері, вільний час

Свята вечеря згідно українського народного обряду. Куштування 12 страв, колядування та вертепи

Повернення в готель

8.01 2014р

Сніданок в готелі.

Переїзд до центру міста.

Екскурсія Львів – Австрійський. Оперний театр, готель Жорж, палац Потоцьких, пам’ятники: Т. Шевченку, А Міцкевичу та засновнику міста Лева королю Д. Галицькому, Шляхетське казино та Галицький сейм. Різдвяний ярмарок.

Переїзд до Музею народної архітектури та побуту.

Екскурсія музеєм та участь у Фестивалі «Спалах Різдвяної звізди». Огляд народної дерев’яної архітектури етнографічних регіонів Західної України. Участь у масових гуляннях Вільний час.

Самостійне повернення в готель

8.01 2014р

Сніданок, виселення з готелю.

Виїзд в Карпати

Екскурсія в Карпати. Засніжені Карпатські вершини, підняття на крісельному підйомнику, катання на лижах і санках.

Переїзд на вокзал

 Вартість 1260 грн. з ос.
У вартість включено: проживання в готелі 3 зірки (2 і 3 місний номер) номери після ремонту, чисті, душ і туалет в номері;. харчування (2 сніданки і 2 обідо/вечері (перше + салат +друге (гарнір з м’ясом або рибою))); послуги екскурсовода керівника 3 дні; вхідні квитки по туристичних об’єктах.
У вартість не включено: послуги таксі  Вокзал-готель, готель-вокзал орієнтовно 100-150 грн за машину в обидві сторони., проїзд громадським транспортом; особисті витрати

Images: