• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Паби

Львов, ул. Л. Украинская, 15

Львов, ул П. Римлянина, 1
Пивоварня со своим рестораном. это место, где царит вековая пивная культура. Здесь мы становимся настоящими экспертами в пиве. Пиво живет только 20 минут после того, как его достали из подвала. Поэтому не теряем времени и окунемся в особую атмосферу, неотъемлемой частью которой являются события и праздники. Пиво здесь варится на Ваших глазах!

Львів, вул П. Римлянина, 1
Пивоварня зі своїм рестораном. це місце, де панує вікова пивна культура. Тут ми стаємо справжніми експертами в пиві. Оскільки пиво живе тільки 20 хвилин після того, як його дістали з підвалу. Тож не втрачаймо часу і зануримося в особливу атмосферу, невід'ємною частиною якої є події та свята. Пиво тут вариться на Ваших очах!

Холодне англійське пиво, шотландське віскі, холодні закуски, соління, м’ясні страви, рибні страви, гарячі закуски, запіканки, гарніри, другі страви, соуси, закуски до пива, десерти, випічка, смачно пообідати, поснідати, повечеряти, справжня англійська кухня, вишукані напої, професійне обслуговування.

Львів, вул. Л. Українки, 15

Традиції варіння та споживання справжнього живого пива чекають гостей в середньовічних мурах Львова. Понад  30 видів пива з  усієї Европи та навіть з Мексики. До пива Вам запропонують страви української кухні: макітру вареників, борщ, домашні ковбаски, гольонка, цибулеві кільця та багато іншого

Subscribe to RSS - Паби