• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Екскурсія Львів - Крехів "Свята земля " 2 дні

Ціна від 260грн./ос. Впродовж віків люди молилися і просили благодаті для своєї землі. Як вічні стражі творилися храми та монастирі в пам'ять про здійснення найзаповітніших мрій. Львів сакральний та духовний, місто соборів та чудотворних реліквій. Львів це місто відпусту, місто де кожен віднайде свій душевний спокій. 

Програма тура:

День 1
Зустріч з гідом
Пішохідна екскурсія “Львів - місто соборів” Під час екскурсії Ви відвідаєте : собор св. Юра, де знаходиться:копія туринської плащаниці, яка була прикладена до оригіналу, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, мощі святих: Шарбеля, Антонія Падевського, Валентина, Йосафата, Миколая, Апостола Петра,Чернецького, Пантелеймона, якщо прикласти руку до мощей (через скло) відчувається тепло, і з кожних віє приємний запах, В крипті поховані святі та діячі УГКЦ. По можливості участь у ранішній молебні.
Римо - католицький собор з чудотворною іконою Богородиці Домагалицької. В 2001 році від Йоана Павла ІІ отримала статус малої базиліки.  Вірменський собор на стінах якого збереглося багато хачкарів -  різьблених хрестів в знак здійснення бажань, та прикладення до мощів св. Георгія, Комплекс Успенської церкви де зберігається праздничний ряд одного з найцінніших іконостасів України XVII ст. та мощі св. Пантелеймона – цілителя, св. Меркурія та Анастасії. Крім того відвідання церкви Божого тіла — колишній монастир о. Домініканців та церква св. Андрія монастиря Бернардинів.
Обід та проща в Свято Успенську Унівську Лавру. Засновану магнатом Лагодовським в XIV - XVI ст. як подяка за зцілення . <Детальніше>
Відвідання церкви - музею. З колекцією ікон “Студіон”
День 2
Проща до Крехівського монастиря . Відвідання василіанського монастиря, що розміщується серед лісу та прохід до печер де в ХІІІ ст. Оселились перші монахи. <Детальніше>
Вільний час
Images: