• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

“Етно тур “Підкамінь”

Відчуй смак української культури,  та енергетику «велетня каменя» в підніжжі оборонного монастиря. Масові гуляння під сучасну українську етно/рок/фольк музику. Смачна національна кухня та майстер класи від народних умільців.

Програма туру:

День 1
Зустріч з гідом
Екскурсія «Середньовічне місто Лева» Середньовічне багатонаціональне місто, де переплелися німецькі порядки (Ринкова площа з Ратушею) серед італійської вишуканої архітектури (ренесансна забудова міста, Вежа Корнякта та Каплиця Боїмів)  та колорит вірменської дільниці. Проїдетесь середньовічними вуличками у Львівському трамваї та побачите обороні фортифікації. Прогуляєтесь під мурами оборонного монастиря та відчуєте багатство бароко у Львові.
Обід
Переїзд на фестиваль  3 год.
Екскурсія територією фестивалю, відвідання оборонного монастиря, <Детальніше> ознайомлення з програмою фестивалю.
Вільний час
Повернення до Львова
Поселення в готель
День 2
Сніданок,  виселення з готелю
Автобусна екскурсія «Львів- маленький Відень». Неповторне, багатогранне місто Лева: Австрійське місто Лемберг з архітектурою Відня: Оперний театр - візитна картка Львова, та проспект Свободи, Галицький сейм – сьогодні Університет ім. І. Франка, та перлина міста собор св. Юра, багаті магнатські палаци Сапєги та Потоцьких та шляхетське казино.
Здача багажу у камери схову на вокзалі
Екскурсія в музеї пива у Львові (за бажанням)
Обід
Піший перехід до центру міста Вільний час

 

Для Львів'ян
Зустріч з гідом
Переїзд в Олесько 1.5 год.
Екскурсія Олеський замок. Колиска польських королів та українських гетьманів. Пам'ятка оборонної  архітектури ХІІІ - ХVІІІ ст. З другої половини ХV ст. магнатська резиденція. Сьогодні філіал Львівської картинної галереї.
Експозиція замку представляє вітчизняне мистецтво XVІ - XVІІІ ст.
Переїзд на фестиваль 1 год.
Екскурсія територією фестивалю, відвідання оборонного монастиря,<Детальніше> ознайомлення з програмою фестивалю.
Вільний час
Повернення до Львова
Images: