• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

«Небесна Феєрія» Кам’янець Подільський 3дні

Фестиваль повітряних куль в Кам’янці Подільському. Подорож в казкове місто оточене з усіх боків річкою та могутнім замком. Все  небо над містом в чарівних барвистих ліхтариках - повітряних куль, а на вулицях відбувається яскрава і феєрична подія.

Програма туру:

День 1
Збір групи Виїзд зі Львова
Переїзд в Тернопіль
Екскурсія в Тернополі: Місто яке має власний шарм, затишне та провінційне, багате та скромне. Серед старої забудови повстають неначе перлини храми а над самим озером причаївся старий оборонний замок.
Переїзд в Кам’янець Подільський
Обід
Поселення в готель
Екскурсія територією фестивалю, відвідання замку та старого міста, ознайомлення з програмою фестивалю.
Вільний час
День 2
Сніданок,  виселення з готелю
Переїзд в Хотин
Екскурсія в Хотинську фортецю. Неприступна твердиня ХІІІ - XVIII ст. височить на березі Дністра. Могутні стіни пам’ятають не одну облогу турків.  Хотинська фортеця – це одне з семи чудес України.
Переїзд в Чернівці
Екскурсія по Чернівцях. Найелегантніше місто України, маленький Париж зі своїм власним історичним минулим, архітектурою та особливо приємною атмосферою. Місто з унікальним архітектурним ансамблем та багатонаціональною культурною спадщиною. Саме тут серед забудови вулиць та площ, поруч з будівлями Університету  та оперного театру творилася «Червона Рута».
Обід
Повернення до Львова
День 3
Сніданок виселення з готелю
Зустріч з гідом
Оглядова автобусна екскурсія містом "Львів Австрійський": Під час екскурсії Ви побачите: Австрійську архітектуру міста, Собор св. Юра, Львівський Національний Університет та парк імені І. Франка, корпуси Львівської Політехніки, Органний зал - Костел Марії Магдалини XVII ст., палац Сапєги, Проспект Свободи, Оперний театр, Високий замок, вул. Личаківська та Личаківське кладовище де поховані І Франко, В. Івасюк, С. Крушельницька, І. Крип’якевич і багато ін. Підніметесь на Високий замок звідки відкривається прекрасна панорама на місто.
Залишення речей в камері схову на вокзалі
Обід
Пішохідна екскурсія "Середньовічне місто Лева" Під час екскурсії Ви побачите: Забудова Ринкової площі з Ратушею (можливе підняття на вежу) та ренесансними будинками, Латинський катедру XIV ст., Домініканський монастир XVIIІ ст., Аптеку музей, Вірменський квартал з собором XIV ст., Комплекс Успенської церкви XVI ст., фортифікаційні споруди: королівський та міський арсенали, оборонні вали, Порохову вежу, комплекс Бернардинського монастиря XVII ст.
Вільний час або відвідання опери чи балету (відповідно до програми) в Львівському оперному театрі
Images: