• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

«Гуцульська бриндзя» Рахів

В останніх осінніх променях лагідного сонця, відчуй колорит етнічної культури Гуцульщини. Дегустації домашнього сиру та вина, народні гуляння, майстер класи з виготовлення етнічних сувенірів під запальну етнічну музику. Народні традиції приготування сиру-бринзи та вина переплелись з архітектурою середньовічних замків та мальовничих карпатських краєвидів. У повітрі змішані запахи овечого руна, свіжого дерева, здоби, кислого молока, смаженого м'яса.

Програма туру:

День 1
Збір групи
Переїзд зі Львова в Яремче
Екскурсія в Яремче. Карпатське містечко в якому переплелись поєднання величі і краси природи з досягненням цивілізації, затишку і комфорту.
Обід
Переїзд в Рахів Поселення в готель
Екскурсія територією фестивалю Центральне місто Європи. Місто  між Лісабоном і Уралом, землею Франца-Йосипа і Босфором. З Рахова до Києва 700 км, а до Будапешта -510, до Праги -900,а до Відня -750. Ознайомлення з програмою фестивалю.
Вільний час
День 2
Сніданок, виселення з готелю
Переїзд в Криворівню
Екскурсія в  типову оселю гуцулів — хату-ґражду. За формою вона нагадує маленьку фортецю
Переїзд в Коломию
Екскурсія в Коломиї. Гуцульщина унікальна скарбниця культури Карпат. Неторкана автентична і колоритна культура в якій переплелися і древні вірування предків і сучасність. Унікальна збірка писанок в місцевому музеї, та міська архітектура створюють ауру піднесення.
Повернення до Львова 2.5 год. Поселення в готель

День 3 пропонуємо тур «Середньовічне місто Лева»

Images: