• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Перлини Гуцульщини та Замки Поділля

Ціна від 980грн./ос. Автентична культура, самобутні традиції що зародилися серед Карпатських гір в поєднанні з мальовничістю Дністровських каньйонів та могутністю замків та фортець Поділля заворожують та перехоплюють подих. Чернівці - перлина Буковини, що надихала митців на створення шедеврів. Саме тут серед карпатських гір та унікальної архітектури та народних традицій творилися пісні Івасюка –«Водограй» та «Червона Рута»- пісні які стали народними.

Програма Туру:

День 1
Переїзд зі Львова в Галич
Екскурсія в Галичі
Стольне місто Галицько-Волинського князівства. Могутні стіни храмів та укріплень замку ще пам’ятають славне минуле столиці. Відвідання національного заповідника «Древній Галич»
Переїзд в Івано-Франківськ
Екскурсія в Івано – Франківську Магнатська резиденція графів Потоцьких, місто контрастів,: вишуканої Австрійської архітектури, що збереглась в центральній частині міста, та сучасних торгових центрів. Багаті палаци та храми, затишні алеї переплелися в павутинні міських вулиць.
Переїзд в Коломию
Обід
Екскурсія в Коломиї. Гуцульщина унікальна скарбниця культури Карпат. Неторкана автентична і колоритна культура в якій переплелися і древні вірування предків і сучасність. Унікальна збірка писанок в місцевому музеї, та міська архітектура створюють ауру піднесення.
Поселення в готель вільний час
Святкова вечеря в національному стилі
День 2
Сніданок, виселення з готелю
Виїзд в Косів
Відвідання базару виробів народних майстрів.
Переїзд в Чернівці
Обід
Поселення в готель вільний час
Екскурсія вечірнє місто Перлина Буковини Чернівці -- найелегантніше місто України, маленький Париж зі своїм власним історичним минулим, архітектурою та особливо приємною атмосферою
Вільний час
День 3
Сніданок
Екскурсія по Чернівцях. Місто з унікальний архітектурним ансамблем та багатонаціональною культурною спадщиною. Саме тут серед забудови вулиць та площ, будівлями Університету, оперного театру творилася «Червона рута».
Обід
Переїзд  с. Біла Криниця
Екскурсія в с. Біла Криниця – Древні вірування старообрядництва переплелися з багатою сакральною архітектурою в селі  на Буковині, що знаходиться за 2 км від Румунського кордону
Переїзд в Чернівці
Вечеря
День 4
Сніданок, виселення з готелю
Переїзд в Кам'янець-подільський
Поселення в готель
Обід
Екскурсія в Кам’янці-подільському «Місто семи культур» сім національностей творили його: українці і поляки, євреї, та вірмени, литовці, турки і татари. Місто багате на історико - архітектурні пам'ятки:фортеця  (ХІІ—XVІІІ ст.ст.); Ратуша  (XІV—XVІ ст.ст.), найстаріша зі збережених на теренах України; монастирі та храми; Бастіони, башти, брами та порохівня (1778р)
Вільний час
День 5
Сніданок, виселення з готелю
Екскурсія на катері по Дністровському Каньйоні Могутність та краса природи мальовничі краєвиди, круті скелясті або  пологі заліснені береги, дика  неторкана природа заворожує.
Прибуття в Хотин
Екскурсія в Хотинську фортецю. Неприступна твердиня ХІІІ - XVIII ст. височіє на березі Дністра. Могутні стіни пам’ятають не одну облогу турків.  Хотинська фортеця –це одне з семи чудес України.
Обід
Повернення у Львів

Пропонуємо на День 6 тур  "Середньовічне місто Лева"

Images: