• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

"Гуцульські мотиви" 2 дні

Ціна від 270грн./ос. Гуцульщина заворожує своїм ритмом. В ній і самоствердження, і ніжність, і піднесення, і любов.  Неповторна культура, що виражена в музиці та кераміці, традиціях та килимарстві, кухні та говірці. Автентична музика, народжена серед Карпатських гір, що відтворює гомін лісу та дзюрчання гірського потоку, народні орнаменти, неначе павутиння людської долі, а гуцульська кухня така вишукана та проста водночас, але незмінно смачна та корисна. 

День 1
Виїзд зі Львова
Переїзд в скит Манявський
Екскурсія в Манявському скиті український Афон, Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, заснований у XVII ст. Святиня, розташована між гірськими схилами Карпатських гір, вкритих вічно зеленими смереками з цілющою джерельною водою та мікрокліматом.
Переїзд в Яремче
Екскурсія по Яремче відвідання ринку сувенірів Мальовниче гірське містечко на березі р Прут. Чисте Карпатське повітря, мальовничі каскади водоспадів та гостинність місцевого населення зробили Яремче найвідомішим курортом Карпат.
Переїзд на Буковель
Підняття на Крісельному підйомнику. На гостей чекає європейських сервіс. Розвинена інфраструктура, велика кількість гірськолижних трас та витягів. готелів та ресторанів, що працюють  для найвибагливішого туриста.
Переїзд у Верховину
Святкова вечеря. Страви Гуцульської кухні
Поселення в готель
День 2
Сніданок виселення з готелю
Екскурсія  в музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика. В музеї представлені предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів  та багато іншого. Але предметом гордості господаря є колекція музичних інструментів на яких господар під час  екскурсії особисто і грає.
Переїзд в Косів
Екскурсія  на ринок народних майстрів Гуцульщини. Унікальна можливість придбати вироби народних майстрів за помірними цінами та отримати насолоду від спілкування та присутності на справжньому гуцульському ярмарку.
обід
Переїзд в Коломию
Екскурсія по Коломиї та в музеї Писанки. Серце гуцульського краю, де збереглися автентичні традиції в побуті та архітектурі. Найбільша колекція писанок представлена в одному з найцікавіших музеїв України
Переїзд у Львів
Images: