• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Ресторанний тур у Львові

Ціна від 200грн./ос. Найсмачніша їжа в найоригінальніших рестораціях міста Лева. Завітайте в гості до Галицької господині на філіжанку кави з домашнім повидлом, дізнайтесь більше та відчуйте атмосферу Криївки, поїжте в найдорожчій ресторації Галичини. Та наберіться сорому в знавця найпотаємніших бажань жінок - Леопольда фон Захер Мазоха.Файно їсти добре спати, Бог здоров'я мусить дати.

"Лівий Берег"
Цікаві розповіді про театр та таємничу р. Полтву. На березі річки яку ніхто не бачить під оперним театром яким захоплюються мільйони розмістилася водночас таємнича та цікава ресторація. Просто під Львівською Оперою – на хвилях підземної річки Полтви – тепло, смачно і містично…
"Спіжарка"
 "Спіжарка" - це комірка, в якій зберігали всякі смаколики. Тут відчувається дух старенької квартирки, де метушиться господиня та горить тепле сімейне вогнище. На антикварних полицях є все те, що повинно бути в коморі порядної господині. Десятки видів закруток на будь-який смак, зроблені за рецептами досвідчених львів'янок. До кави та чаю можна замовити домашні солодощі, які для нас пече львівська пані
"Криїва"
 Ресторан "Криївка" створений у стилі схрону УПА знаходиться у підвалі одного з будинків на пл. Ринок: Кухня — українська, польова, що подається у військових мисках, офіціанти ходять зі шмайсерами. У ресторані є такі атракції, як тир та вільне користування зброєю.
"Масонська Ложа"
 «Найдорожча ресторація Галичини» («Масонська ложа») є найдорожчим закладом Західної України. Саме тут відкривається обраним світ масонства, з його таємничими знаками та символами. Вишукана атмосфера, галантні офіціанти, таємниче освітлення та чудова музика  чекають на Вас!
"Мазох Кафе"
Мазох-cafe відтворює камерну атмосферу у стилі творів Леопольда фон Захер-Мазоха, на стінах цитати та предмети пов'язані із мазохізмом, двері до ресторану виконані у вигляді замкової шпарини. На гостей тут чекають страви з афродизіаками, індивідуальні екстремальні коктейлі, атракційне обслуговування, тематичні атрибути та сувеніри.

 

Images: