• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Зима в Карпатах

 Ціна 2280грн з ос. Карпати взимку неначе поринають у зимову казку. Засніжені гори, народні гуляння, сучасні гірськолижні траси та насичена екскурсійна програма чекають на Вас.

День 1
Приїзд до Львова
Зустріч з гідом Автобусно пішохідна екскурсія містом. Відвідання найцікавіших об'єктів: собор св. Юра, Університет, палац Потоцьких, Оперний театр, Середньовічне місто з пл. Ринок, Домініканським монастирем, латинською  та Вірменським собором, вежа Корнякта та каплиця Боїмів.
Сніданок
Виїзд зі Львова в Рогатин. Відвідання деревяної церкви св. Духа та памятника Роксолані.
Екскурсія в Рогатині
Переїзд в Івано - Франківськ
Переїзд в Готель
Обідо-вечеря (в готелі)
День 2
Сніданок
Екскурсія по Яремче відвідання ринку сувенірів Мальовниче гірське містечко на березі р Прут. Чисте Карпатське повітря, мальовничі каскади водоспадів та гостинність місцевого населення зробили Яремче найвідомішим курортом Карпат.
Переїзд на Буковель
Буковель. Катання на Лижах
Вільний час
Переїзд в Готель
Обідо-вечеря (в готелі)
День 3
Сніданок в готелі
Переїзд в Верховину.
Екскурсія  в музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів родини Ілюків. В музеї представлені предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів  та багато іншого. Але предметом гордості господаря є колекція музичних інструментів на яких господар під час  екскурсії особисто і грає.         
Екскурсія в Хату-музей кінофільму «Тіні забутих предків
Переїзд в с. Яворів.
Відвідання приватної майстерні ліжникарства.       
Переїзд в Старі Кути Поселення в готель «Легенда Карпат». На території комплексу знаходиться хата заможного корчмаря Василя, збудована у с. Великий Рожен у 1740 році, перенесена та реконструйована у 2002 році. Музей оздоблений меблями, посудом, який використовувався в давнину.
Обідо-вечеря
День 4
Сніданок в готелі
Переїзд в Коломию
Екскурсія по Коломиї та в музеї Писанки. Серце гуцульського краю, де збереглися автентичні традиції в побуті та архітектурі. Найбільша колекція писанок представлена в одному з найцікавіших музеїв України
Виїзд на Львів
Вечеря у Львові
Поселення в готель
День 5
Сніданок в готелі
Вільний час
Трансфер 

У вартість включено: Проживання в готелі 2 місні номери 4 ночі, Харчування (4 сніданки + 2 обідо вечері), вхідні квитки, послуги екскурсовода 5 днів, транспортне перевезення по маршруту, податки, послуги фірми

 

Images: