• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

FORT MISSIA

“Мистецтво на фортах першої св. Війни” Все що душа бажає: інсталяції сучасних митців, театральні дійства, хороша музика та літературні читання. Ремісниче містечко, продаж виробів народних майстрів. Знайди свою місію   http://fortmissia.com/

Програма туру:

День 1 
Зустріч з гідом
Екскурсія «Середньовічне місто Лева» Середньовічне багатонаціональне місто, де переплелися німецькі порядки (Ринкова площа з Ратушею) серед італійської вишуканої архітектури (ренесансна забудова міста, Вежа Корнякта та Каплиця Боїмів)  та колорит вірменської дільниці. Проїдетесь середньовічними вуличками у Львівському трамваї та побачите обороні фортифікації. Прогуляєтесь під мурами оборонного монастиря та відчуєте багатство бароко у Львові.
Обід
Переїзд на фестиваль 3 год.
Екскурсія територією фестивалю, відвідання фортифікації І св. війни, а саме сілезької групи фортів Перемишльської фортеці, ознайомлення з програмою фестивалю. <Детальніше>
Вільний час
Повернення до Львова
Поселення в готель
День 2
Сніданок, виселення з готелю
Автобусна екскурсія «Львів - маленький Відень». Неповторне, багатогранне місто Лева: Австрійське місто Лемберг з архітектурою Відня: Оперний театр - візитна картка Львова, та проспект Свободи, Галицький сейм – сьогодні Університет ім. І. Франка, та перлина міста собор св. Юра, багаті магнатські палаци Сапєги та Потоцьких та шляхетське казино.
Здача багажу у камери схову на вокзалі
Екскурсія в музеї пива у Львові (за бажанням)
Обід
Піший перехід до центру міста Вільний час

 Програма туру:

Для Львів'ян
Зустріч з організаторами
Переїзд на фестиваль 3 год.
Екскурсія територією фестивалю, відвідання фортифікації І св. війни, а саме сілезької групи фортів Перемишльської фортеці, ознайомлення з програмою фестивалю.
<Детальніше>
Вільний час
Повернення до Львова
Images: