• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Фестиваль середньовічної культури "Ту Стань!"

Поринь у середньовіччя. Лицарські турніри у підніжжі наскельного міста-фортеці. Сиве каміння скель несе в собі пам'ять про ті часи. Середньовічна музика та танці, захоплюючі лицарські турніри та атмосфера фестивалю створюють неповторні відчуття. Дата проведення: Серпень щорічно   http://tustan.com.ua/news/index.html

Програма туру:

День 1
Зустріч з гідом
Екскурсія «Середньовічне місто Лева» Середньовічне багатонаціональне місто, де переплелися німецькі порядки (Ринкова площа з Ратушею) серед італійської вишуканої архітектури (ренесансна забудова міста, Вежа Корнякта та Каплиця Боїмів)  та колорит вірменської дільниці. Проїдетесь середньовічними вуличками у Львівському трамваї та побачите обороні фортифікації. Прогуляєтесь під мурами оборонного монастиря та відчуєте багатство бароко у Львові.
Обід
Переїзд на фестиваль 3 год.
Екскурсія територією фестивалю, відвідання музею та скельного масиву, <Детальніше> ознайомлення з програмою фестивалю.
Вільний час
Повернення до Львова поселення в готель
День 2 
Сніданок,  виселення з готелю
Автобусна екскурсія «Львів - маленький Відень». Неповторне, багатогранне місто Лева: Австрійське місто Лемберг з архітектурою Відня: Оперний театр - візитна картка Львова, та проспект Свободи, Галицький сейм – сьогодні Університет ім. І. Франка, та перлина міста собор св. Юра, багаті магнацькі палаци Сапєги та Потоцьких та шляхетське казино.
Здача багажу у камери схову на вокзалі
Екскурсія в музеї пива у Львові (За бажанням)
Обід
Піший перехід до центру міста Вільний час

 

Для Львів’ян
Зустріч з організаторами Виїзд По маршруту Львів - Дубина
Пішохідна екскурсія  Національним парком «Сколівські Бескиди» Доторкнись до неперевершеної красоти природи. Мальовничий водоспад на стрімкій річці Кам’янка та унікальне карпатське озеро «Журавлине око».
Обід
Переїзд на фестиваль  1 год.
Екскурсія територією фестивалю, відвідання музею та скельного масиву,
<Детальніше> ознайомлення з програмою фестивалю.
Вільний час
Повернення до Львова
Images: