• Українська
  • Русский
Rss Feed

Вы здесь

Екскурсії для Львів'ян 2-5 класи

Інтерактивні пізнавальні екскурсії для молодшої школи. екскурсії ведуться в цікавій формі квесту з загадками та подарунками. Екскурсії розраховані на не тривалі переїзди автобусом. відвідання звіринців, прогулянка серед персонажів дитячих казок, відвідання печерного монастиря  в Розгірче та монашої обителі в Крехові.

ЕКСКУРСІЯ В ЗООПАРК ТА ДЕНДРОПАРК В С. ОБРОШИНО. спеціалізацією зоопарку водоплавні птахи лебеді, казарки, понад 20 видів гусей, огарі та качки з різних куточків світу. журавлі, пави, 17 видів фазанів, перепели, куріпки, карликові декоративні кури. Окрім того парк є домівкою далекосхідних плямистих оленів, камерунських овець, мериносів та карликових овець. Тривалість 4 год.

ЕКСКУРСІЯ В ЗООПАРК “ЛІМПОПО” На території понад  3 га. проживає близько 300 тварин: леви, леопарди, тигри, лами, рись, мавпи, страуси, пуми, та вовки.  Тривалість 6 год.

ЕКСКУРСІЯ В ЗООПАРК “БІЛАКИ”. Тут можна побачити : левів, карпатських бурих ведмедів, оленів, вовків, диких кабанів, павичів, фазанів, страусів, сов, лисиць, єнотів, ослів, буйволів, коней, овец та велику рогату худобу.  Тривалість 6 год.

ЕКСКУРСІЯ СТЕЖКОЮ І. ФРАНКА ТА МУЗЕЙ ПРИРОДИ «РОЗТОЧЧЯ». В музеї представлена колекція тваринного та рослинного світу України: благородний олень, борсук, дикий кабан, вовк. понад 45 видів птахів. Стежка персонажів з творів Франка. Серед пагорбів Розточчя простягається казкова стежка персонажів з творів Івана Франка це і лис Микита, вовчик, ведмідь, мавка та інших. Тривалість 6год.

ЕКСКУРСІЯ ДО ПЕЧЕРНОГО МОНАСТИРЯ В С СТРАДЧ. Другий після Києво-Печерської лаври підземний монастир в Україні. Тривалість 4год.

ЕКСКУРСІЯ ДО КРЕХІВСЬКОГО МОНАСТИРЯ. На пагорбах Розточчя розкинувся оборонний монастир заснований монахами Києво Печерської лаври в ХІІІ ст. Побачити природні печери де жили та молились монахи та відвідаєте джерело з цілющою водою. Тривалість 4 год.   

Images: