• Українська
  • Русский
Rss Feed

Вы здесь

Екскурсії для Львів'ян 8-10 класи

Захоплюючі та пізнавальні мандрівки для старшокласників: походи в Карпати, Екскурсія в печерний монасти Розгірче та водоспаду на р. Камянка, на скелі Довбуша та Карпатський трамвай, оз Синевір, та сонячне Закарпаття

ПОХОДИ В КАРПАТИ г. Пікуй (1408 м.), г. Парашка(1268м.), г. Маківка. г. Пікуй - найвища вершина Львівської обл.. г. Маківка меморіальний комплекс УСС. г. Парашка + водоспад Гуркало в підніжжі Тривалість -8 год.

ЕКСКУРСІЯ РОЗГІРЧЕ ДО ВОДОСПАДУ НА Р. КАМ’ЯНКА Печерний монастирський комплекс Розгірче датують ХIІ—XIV ст. Це один з найцінніших та найкраще збережених печерних святинь в Галичині. На території НПП «Сколівські Бескиди» мальовничий каскадний водоспад на р Кам’янка та карпатське озеро “Журавлине Око” Тривалість 7 год.

ЕКСКУРСІЯ НА СКЕЛІ ДОВБУША ТА КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ. Карпатська вузькоколійка побудована в XIX ст.. для вивозу деревини з гір.  ширина колії -750 мм. «Скелі Довбуша» - природна фортеця періоду X ст. Описана  Франком в творі Бубнище. Тривалість 8 год.

ЕКСКУРСІЯ «КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ». Відвідання скель Довбуша та оз. Синевір, мандрівка Карпатським трамваєм.  Тривалість 2 дні.

ЕКСКУРСІЯ «ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ»  Відвідання водоспаду Шипіт, піший перехід через карпатський хребет, екскурсія в замок Паланок в  Мукачево та мисливський палац Шемборнів. Тривалість 2 дні.

Images: