• Українська
  • Русский
Rss Feed

Вы здесь

екскурсія

Ціна від 250грн./ос Захоплююча мандрівка в печерне місто «Білих Хорватів» - Стільсько. Мегаполіс Х ст. площею  250 га, (Для порівняння, весь тодішній Київ займав 9,7га. ) із фортецями, укріпленнями, язичницькими храмами та святилищами.

Images: 

Ціна від 980грн./ос. Автентична культура, самобутні традиції що зародилися серед Карпатських гір в поєднанні з мальовничістю Дністровських каньйонів та могутністю замків та фортець Поділля заворожують та перехоплюють подих. Чернівці - перлина Буковини, що надихала митців на створення шедеврів.

Images: 

Різні культури в різні епохи творили неповторні архітектурні ансамблі. Щоб прославити Бога, щоб зцілити душу та тіло, чи нести науку в світ, щоб обороняти свої рубежі. Створене на протязі століть не одним покоління заворожує і манить сьогодні. Могутні стіни замків, та фортів, пишні золотоверхі храми лаври, цілющі води святого джерела та центри науки та освіти: колегії та академії…Усе це не залишить байдужим нікого. 

Images: 

Інтерактивні пізнавальні екскурсії для молодшої школи. екскурсії ведуться в цікавій формі квесту з загадками та подарунками. Екскурсії розраховані на не тривалі переїзди автобусом. відвідання звіринців, прогулянка серед персонажів дитячих казок, відвідання печерного монастиря  в Розгірче та монашої обителі в Крехові.

Images: 

Love story - це як машина часу, вона дозволяє повернутися в минуле і знову пережити момент коли тримаючись за руки Ви гуляли по місту, коли вперше зірвалися з вуст найбажаніші слова : "Я люблю тебе"...

Images: 

Love-сторі зі смаком шоколаду, наповнена спокусою і бажанням та відчуттям невагомої ейфорії - запаморочення від усього, що оточує тебе... Повільно смакувати солодкі миті вашої історії кохання під звуки романтичної музики.

Програма туру:

Images: 

В останніх осінніх променях лагідного сонця, відчуй колорит етнічної культури Гуцульщини. Дегустації домашнього сиру та вина, народні гуляння, майстер класи з виготовлення етнічних сувенірів під запальну етнічну музику. Народні традиції приготування сиру-бринзи та вина переплелись з архітектурою середньовічних замків та мальовничих карпатських краєвидів. У повітрі змішані запахи овечого руна, свіжого дерева, здоби, кислого молока, смаженого м'яса.

Images: 

Ціна від 250грн./ос. Мандрівка в минуле… Жовква – місто, яке зберегло в собі традиції трьох великих народів. Українські дерев’яні церкви та сакральні розписи початку ХХ ст., місця, що пам’ятають творців української державності.

Images: 

Ціна від 265грн./ос. Любов - всіма оспіване та омріяне почуття. В ім’я любові велися війни, підкорялися вершини та зводилися замки та святині.

Images: 

Ціна від 285грн./ос. Країна замків та фортець. Могутні стіни, що пам’ятають облоги ворожого війська та пишні королівські бали, що тривали місяцями.

Images: 

Страницы

Subscribe to RSS - екскурсія