• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Карпати

Ціна від 650грн з ос. Якщо Ви молоді і прагнете до перемог, тоді цей тур саме для вас. Відчуй силу природи спробуй перемогти стихію. Захоплюючий сплав по гірській річці Стрий з елементами екстріму та азарту. Вам доведеться боротись не тільки з течією але і між собою. Чисте високогірне карпатське повітря, мальвничі панорами з висоти пташиного лету та мандрівка заплутаними Карпатськими стежками.

Images: 

Мандрівка, що охоплює найатракційніші об’єкти Карпатського регіону України. Поруч з середньовічною могутньою архітектурою замків, мальовничі водоспади, озера та панорами гірських хребтів, традиції вівчарства та сучасні технології приготування бринзи, народні гуляння та вишукані дегустації вина та меду та європейського рівня термальні басейни.

Images: 

Ціна від 270грн./ос. Гуцульщина заворожує своїм ритмом. В ній і самоствердження, і ніжність, і піднесення, і любов.  Неповторна культура, що виражена в музиці та кераміці, традиціях та килимарстві, кухні та говірці.

Images: 

Ціна від 280 гн./ос. Мандрівка через Карпатські гори в сонячний край: цілющих мінеральних джерел, могутніх Замків та фортець, вина та сиру, а також колоритних традицій та культури. Мальовничі панорами Карпатських хребтів з висоти пташиного лету та чисте гірське повітря паморочить голову та перехоплює подих.

Images: 

Ціна від 980грн./ос. Автентична культура, самобутні традиції що зародилися серед Карпатських гір в поєднанні з мальовничістю Дністровських каньйонів та могутністю замків та фортець Поділля заворожують та перехоплюють подих. Чернівці - перлина Буковини, що надихала митців на створення шедеврів.

Images: 

В останніх осінніх променях лагідного сонця, відчуй колорит етнічної культури Гуцульщини. Дегустації домашнього сиру та вина, народні гуляння, майстер класи з виготовлення етнічних сувенірів під запальну етнічну музику. Народні традиції приготування сиру-бринзи та вина переплелись з архітектурою середньовічних замків та мальовничих карпатських краєвидів. У повітрі змішані запахи овечого руна, свіжого дерева, здоби, кислого молока, смаженого м'яса.

Images: 

Ціна від 290грн./ос. Мандрівка через століття,де серед стрімких схилів через бурхливі річки та мальовничі галявини звивається стара австрійська - колія. Старенький трамвайчик відвезе Вас в саме серце Карпатський гір.

Images: 

Ціна від 280грн./ос. Мандрівка в саме серце Карпатських гір. Земні стихії, що заворожують та перехоплюють подих. Мальовничий водоспад на гірській річці та озеро посеред лісу. Велети камені, що піднімаються з землі оповиті легендами та переказами про славне минуле. Неосяжні панорами Карпатських гір чекають на Вас.

Images: 

Поринь у середньовіччя. Лицарські турніри у підніжжі наскельного міста-фортеці. Сиве каміння скель несе в собі пам'ять про ті часи. Середньовічна музика та танці, захоплюючі лицарські турніри та атмосфера фестивалю створюють неповторні відчуття.

Images: 

Захоплюючі походи в гори, одноденні сходження на вершини, до мальовничих водоспадів та гірських озер. А ввечері, щоб зняти втому від насиченої денної програми на Вас чекає справжня карпатська баня, домашня їжа та затишні кімнати.

Images: 
Subscribe to RSS - Карпати