• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Львів

Цена от 200грн./ос. Вкусная еда в оригинальных ресторанах города Львова. Приходите  в гости к Галицкой хозяйки на чашечку кофе с домашним повидлом, узнайте больше  о жизни повстанцев и почувствуйте атмосферу Криивки, поешьте в  самой дорогой ресторации Галичины.

Images: 

Мандрівка, що охоплює найатракційніші об’єкти Карпатського регіону України. Поруч з середньовічною могутньою архітектурою замків, мальовничі водоспади, озера та панорами гірських хребтів, традиції вівчарства та сучасні технології приготування бринзи, народні гуляння та вишукані дегустації вина та меду та європейського рівня термальні басейни.

Images: 

Ціна від 175грн./ос. Львів - подорож крізь віки. Тільки тут Ви побачите середньовічні укріпленні стіни, вишукані барокові і ренесансні палаци і каплиці, пишні храми та собори, затишні кафе і сучасні торгові пасажі. Львів зі своєю європейською монументальністю і середньовічним затишком, аристократичною вишуканістю і народної простотою не залишить байдужим нікого.

Images: 

Ціна від 200грн./ос. Найсмачніша їжа в найоригінальніших рестораціях міста Лева. Завітайте в гості до Галицької господині на філіжанку кави з домашнім повидлом, дізнайтесь більше та відчуйте атмосферу Криївки, поїжте в найдорожчій ресторації Галичини.

Images: 

Історія кохання, виткана з маленьких епізодів із вашого життя, окрашених в стилі середньовіччя, наповнені романтикою і пристрастю фотографії двох закоханих людей - ось що являє собою фото сесія в стилі «Love Story». 

Images: 

Love story - це як машина часу, вона дозволяє повернутися в минуле і знову пережити момент коли тримаючись за руки Ви гуляли по місту, коли вперше зірвалися з вуст найбажаніші слова : "Я люблю тебе"...

Images: 

Love-сторі зі смаком шоколаду, наповнена спокусою і бажанням та відчуттям невагомої ейфорії - запаморочення від усього, що оточує тебе... Повільно смакувати солодкі миті вашої історії кохання під звуки романтичної музики.

Програма туру:

Images: 

В останніх осінніх променях лагідного сонця, відчуй колорит етнічної культури Гуцульщини. Дегустації домашнього сиру та вина, народні гуляння, майстер класи з виготовлення етнічних сувенірів під запальну етнічну музику. Народні традиції приготування сиру-бринзи та вина переплелись з архітектурою середньовічних замків та мальовничих карпатських краєвидів. У повітрі змішані запахи овечого руна, свіжого дерева, здоби, кислого молока, смаженого м'яса.

Images: 

Старовинний замок "Білий Лебідь" згадає свою колишню славу, загримить на всю округу дзвін мечів та обладунків, здригнуться оборонні стіни. Невимовне видовище лицарських турнірів, багатий ярмарок з частуванням, під звуки середньовічної музики створять незабутню атмосферу свята.

Програма туру:

Images: 

Фестиваль повітряних куль в Кам’янці Подільському. Подорож в казкове місто оточене з усіх боків річкою та могутнім замком. Все  небо над містом в чарівних барвистих ліхтариках - повітряних куль, а на вулицях відбувається яскрава і феєрична подія.

Програма туру:

Images: 

Сторінки

Subscribe to RSS - Львів