• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Заголовок (Назва)спадаючий порядок сортування Photos Опис
«Різдво у Львові» 1260 грн. з ос

Різдвяна казка з запахом кави. Тільки у Львові можна відчути справжнє українське Різдво в  якому життя схоже на мрію. На Вас чекає: феєричне дійство Різдвяної ночі на вузеньких середньовічних вуличках, затишок львівських кав’ярень, та  поринете у справжні українські традиції Різдва.

 

«Ретро тур – тільки у Львові!» 2 дні

Ціна від 1000грн./ос. Неповторний колоритний батярський Львів. Місто, в якому переплелись традиції з запахом кави та пива. Місто, в якому сиве каміння вулиць пам’ятає веселі забави, а старенький трамвай відбиває ритми ретро музик. Відчуй атмосферу Львова та поринь у вир незабутніх вражень.

Екскурсія Львів - Карпати «Карпатський калейдоскоп» 2 дні

Ціна від 280грн./ос. Мандрівка в саме серце Карпатських гір. Земні стихії, що заворожують та перехоплюють подих. Мальовничий водоспад на гірській річці та озеро посеред лісу. Велети камені, що піднімаються з землі оповиті легендами та переказами про славне минуле. Неосяжні панорами Карпатських гір чекають на Вас.

Екскурсія Львів - Крехів "Свята земля " 2 дні

Ціна від 260грн./ос. Впродовж віків люди молилися і просили благодаті для своєї землі. Як вічні стражі творилися храми та монастирі в пам'ять про здійснення найзаповітніших мрій. Львів сакральний та духовний, місто соборів та чудотворних реліквій.

"Волинський експрес" 3 дні

Різні культури в різні епохи творили неповторні архітектурні ансамблі. Щоб прославити Бога, щоб зцілити душу та тіло, чи нести науку в світ, щоб обороняти свої рубежі. Створене на протязі століть не одним покоління заворожує і манить сьогодні. Могутні стіни замків, та фортів, пишні золотоверхі храми лаври, цілющі води святого джерела та центри науки та освіти: колегії та академії…Усе це не залишить байдужим нікого. 

"Етнічні мотиви" 3 дні

Ціна від 340грн./ос.  Немов у казці змінюються стилі та епохи. Дійсність заворожує і перехоплює подих. Поринь у славне минуле стольного Галича, в самобутній колорит Гуцульщини в серці карпатського краю – Коломиї, в унікальний ансамбль  архітектури Буковини де творилась «Червона Рута» та «Водограй».

"Закарпаття для гурманів" 2 дні

Ціна від 280 гн./ос. Мандрівка через Карпатські гори в сонячний край: цілющих мінеральних джерел, могутніх Замків та фортець, вина та сиру, а також колоритних традицій та культури. Мальовничі панорами Карпатських хребтів з висоти пташиного лету та чисте гірське повітря паморочить голову та перехоплює подих.

FORT MISSIA

“Мистецтво на фортах першої св. Війни” Все що душа бажає: інсталяції сучасних митців, театральні дійства, хороша музика та літературні читання. Ремісниче містечко, продаж виробів народних майстрів.

«Гуцульська бриндзя» Рахів

В останніх осінніх променях лагідного сонця, відчуй колорит етнічної культури Гуцульщини. Дегустації домашнього сиру та вина, народні гуляння, майстер класи з виготовлення етнічних сувенірів під запальну етнічну музику. Народні традиції приготування сиру-бринзи та вина переплелись з архітектурою середньовічних замків та мальовничих карпатських краєвидів. У повітрі змішані запахи овечого руна, свіжого дерева, здоби, кислого молока, смаженого м'яса.

«Небесна Феєрія» Кам’янець Подільський 3дні

Фестиваль повітряних куль в Кам’янці Подільському. Подорож в казкове місто оточене з усіх боків річкою та могутнім замком. Все  небо над містом в чарівних барвистих ліхтариках - повітряних куль, а на вулицях відбувається яскрава і феєрична подія.

Програма туру:

Сторінки

Subscribe to Front page feed