• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Тури по Україні

Цена 2280грн с чел. Карпаты зимой будто погружаются в зимнюю сказку. Заснеженные горы, народные гуляния, современные горнолыжные трассы и насыщенная экскурсионная программа ждут Вас.

Images: 

 Ціна 2280грн з ос. Карпати взимку неначе поринають у зимову казку. Засніжені гори, народні гуляння, сучасні гірськолижні траси та насичена екскурсійна програма чекають на Вас.

Images: 

Поринь у зимову казку Закарпаття. Могутні оборонні замки, цілющі купелі термальних джерел, мальовничі панорами карпатських гір, сила земної стихії – гірський водоспад «Шипіт». Унікальне село десяти музеїв з унікальними колекціями: «Старе село», Австрійська вузькоколійка, Лінія Арпада. Унікальна культура, та побут місцевого населення, смачна автентична кухня  та традиції.

Images: 

Мандрівка, що охоплює найатракційніші об’єкти Карпатського регіону України. Поруч з середньовічною могутньою архітектурою замків, мальовничі водоспади, озера та панорами гірських хребтів, традиції вівчарства та сучасні технології приготування бринзи, народні гуляння та вишукані дегустації вина та меду та європейського рівня термальні басейни.

Images: 

Цена от 270грн./чел. Гуцульщина завораживает своим ритмом. В ней и самоутверждения, и нежность, и возвышенность, и любовь. Неповторимая культура, выраженная в музыке и традициях, керамике и ковроткачестве, кухни и говоре.

Images: 

Цена от 280грн./чел. Путешествие через Карпатские горы в солнечный край: целебных минеральных источников, мощных замков и крепостей, вина и сыра, а также колоритных традиций и культуры. Живописные панорамы Карпатских хребтов с высоты птичьего полета и чистый горный воздух вскружит голову и перехватывает дыхание.

Images: 

Ціна від 270грн./ос. Гуцульщина заворожує своїм ритмом. В ній і самоствердження, і ніжність, і піднесення, і любов.  Неповторна культура, що виражена в музиці та кераміці, традиціях та килимарстві, кухні та говірці.

Images: 

Ціна від 280 гн./ос. Мандрівка через Карпатські гори в сонячний край: цілющих мінеральних джерел, могутніх Замків та фортець, вина та сиру, а також колоритних традицій та культури. Мальовничі панорами Карпатських хребтів з висоти пташиного лету та чисте гірське повітря паморочить голову та перехоплює подих.

Images: 

Ціна від 980грн./ос. Автентична культура, самобутні традиції що зародилися серед Карпатських гір в поєднанні з мальовничістю Дністровських каньйонів та могутністю замків та фортець Поділля заворожують та перехоплюють подих. Чернівці - перлина Буковини, що надихала митців на створення шедеврів.

Images: 

Цена от 980грн./чел. Аутентичная культура, самобытные традиции зародившиеся среди Карпатских гор в сочетании с красочностью Днестровских каньонов и могуществом замков и крепостей Подолье завораживают и перехватывают дыхание.

Images: 

Сторінки

Subscribe to RSS - Тури по Україні