• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Корпоративи


Тайна Львовских часов которые уже более 600 лет ведут свой отсчет времени. Львов – это город, в котором время будто остановилось, и только неутомимые хранители отстукивают его безудержное течение. Многие века на стареньких улицах древнего Львова раздается звон, будто колокола старых часов ведут свою таинственную беседу. 150 лет назад во Львов начал ездить первый поезд из Вены, поэтому на вокзале висели часы, показывающие венское время. А в центре города на Ратуше часы шли по местному времени.

Images: 

Таємниця Львівських дзиґарів (годинників) які уже понад 600 років ведуть свій відлік часу. Львів – це місто в якому час неначе зупинився, і тільки невтомні хранителі відстукують його нестримний плин. Впродовж століть на стареньких вулицях древнього Львова лунає передзвін, неначе дзвони старих годинників ведуть свою таємничу розмову. 150 років тому до Львова почав їздити перший потяг із Відня, тож на вокзалі висів годинник, що показував віденський час.

Images: 

Если во сне вы чувствуете терпкий аромат только что перемолотых зерен кофе – то вам самое время ехать во Львов. Город, где самый вкусный кофе, много кофеен и интересных историй о кофе. Ведь именно здесь судьбу города решают за чашкой настоящего львовского кофе.

Images: 

Якщо у сні ви відчуваєте терпкуватий аромат щойно перемелених зерен кави, то вам саме час їхати до Львова. Міста, де найсмачніша кава, найбільше кав’ярень та найцікавіші історії про каву та кавування. Адже саме тут доля міста вирішується за філіжанкою справжньої львівської кави

Images: 

Город львов - так гордо называют Львов. И недаром, ведь «царей зверей» в городе более четырех тысяч. И все они разные - то спят, то рычат, дремлют и смеются, бегут и прыгают, стоят на страже, или подпирают балконы - все живут в каменной музыке Львова. У каждого из них - своя история, свое предназначение, но единственная символика - королевская достоинство и благородство.

Images: 

Місто левів – так гордо називають Львів. І недарма, адже «королів звірів» у місті понад чотири тисячі. І всі вони різні – чи то сплять, чи дрімають, чи ричать, чи сміються, чи біжать, чи стрибають, чи стоять на варті, чи підпирають балкони – всі живуть у музиці кам’яниць Львова. У кожного з них – своя історія, своє призначення, але єдина символіка – королівська гідність і благородство.

Images: 

На території середньовічного замку організуємо для Вас феєричне шоу з автентичними танцями, лицарськими турнірами, вогняними шоу та застіллям.

В кращих Українських традиціях. Смачна національна кухня з самогоном та салом, танці та забави під живу музику, майстер класи з гончарства та виготовлення народного оберегу – ляльки мотанки.  

В кращих традиціях балу. Анфілади залів, вишукана музика, танцюючі пари та найкращі страви.  Атмосфера королівської розкоші створять відчуття  аристократичного піднесення.


Мальовничі краєвиди з вікна карпатського трамваю. Серце відстукує ритми коліс Карпатського поїзда, що серед стрімкий схилів, через бурхливі річки везе Вас в минуле. Тут час немов зупинився. Все завмерло в очікуванні чогось незвіданого та прекрасного от тільки старенький трамвай відстукує свою веселу мелодію. Відпочинок на природі, купання в гірській річці, приготування козацького куліша та соковитих шашликів, веселі забави та майстер класи зроблять Ваш відпочинок незабутнім.


Сторінки

Subscribe to RSS - Корпоративи