• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Екскурсії у Львові

НЕКОМЕРЦІЙНИЙ
Ціна обраховуватиметься по собівартості під кожну окрему групу.

Images: 

Именно ночью Львов по настоящему открывается , только после захода солнца город спящих львов , ночных бургомистров и ключников просыпается и начинает жить своей жизнью. Именно в это время возникают новые и оживают старые легенды , а желание людей осуществляются . Музыка ночного Львова это стук каблучков запоздалых прохожих по мостовой , отзвук дня в седых камнях домов и ритмичный стук колес старого трамвая.

Images: 

Саме в ночі Львів по справжньому відкривається, тільки після заходу сонця місто сплячих левів, нічних бургомістрів та ключників прокидається і починає жити своїм життям. Саме в цей час творяться нові та оживають старі легенди, а бажання людей здійснюються. Музика нічного Львова це цокіт каблучків запізнілих перехожих по бруківці,  відгомін дня у сивих каменях будинків та ритмічний стукіт коліс старенького трамваю.

Images: 

Цена от 200грн./ос. Вкусная еда в оригинальных ресторанах города Львова. Приходите  в гости к Галицкой хозяйки на чашечку кофе с домашним повидлом, узнайте больше  о жизни повстанцев и почувствуйте атмосферу Криивки, поешьте в  самой дорогой ресторации Галичины.

Images: 

Різдвяна казка з запахом кави. Тільки у Львові можна відчути справжнє українське Різдво в  якому життя схоже на мрію. На Вас чекає: феєричне дійство Різдвяної ночі на вузеньких середньовічних вуличках, затишок львівських кав’ярень, та  поринете у справжні українські традиції Різдва.

 

Images: 

Цена от 180грн./ос. Вы мечтаете о Вене, Вам снится Париж? Пафосной город с архитектурой Венского барокко и Парижской моды. Дворцы, казино и салоны, кабаре и гостиницы построены на европейский манер.
Львов - маленькая Вена, провинциальный Париж, или маленький город с большими амбициями ....

Images: 

Ціна від 175грн./ос. Львів - подорож крізь віки. Тільки тут Ви побачите середньовічні укріпленні стіни, вишукані барокові і ренесансні палаци і каплиці, пишні храми та собори, затишні кафе і сучасні торгові пасажі. Львів зі своєю європейською монументальністю і середньовічним затишком, аристократичною вишуканістю і народної простотою не залишить байдужим нікого.

Images: 

Ціна від 200грн./ос. Найсмачніша їжа в найоригінальніших рестораціях міста Лева. Завітайте в гості до Галицької господині на філіжанку кави з домашнім повидлом, дізнайтесь більше та відчуйте атмосферу Криївки, поїжте в найдорожчій ресторації Галичини.

Images: 

Ціна від 1000грн./ос. Неповторний колоритний батярський Львів. Місто, в якому переплелись традиції з запахом кави та пива. Місто, в якому сиве каміння вулиць пам’ятає веселі забави, а старенький трамвай відбиває ритми ретро музик. Відчуй атмосферу Львова та поринь у вир незабутніх вражень.

Images: 

Ціна від 20 грн./ос. Вузенькі вулички, старенький трамвай, сиве каміння львівських кам’яниць та філіжанка запашної кави створять атмосферу затишку. Кожен з відкіля б він не був знайде у Львові частинку свого дому – так писали про Львів мандрівники середньовіччя, так є і сьогодні.

Images: 

Сторінки

Subscribe to RSS - Екскурсії у Львові