• Українська
  • Русский
Rss Feed

Ви є тут

Тури для школярів

Предлагаем 2-3 дневные туры для школьников, которые включают экскурсии во Львове ( 1 день) и тематическую автобусную экскурсию ( 1-2 дня) по Вашему выбору. Все туры корректируются в соответствии с конкретными пожеланиями.

Images: 

Пропонуємо 2-3 денні тури для школярів, які включають екскурсії у Львові (1 день) та тематичну автобусну екскурсію (1-2 дні) за Вашим вибором. Всі тури корегуються відповідно до конкретних побажань. 

Images: 

Захоплюючі та пізнавальні мандрівки для старшокласників: походи в Карпати, Екскурсія в печерний монасти Розгірче та водоспаду на р. Камянка, на скелі Довбуша та Карпатський трамвай, оз Синевір, та сонячне Закарпаття

Images: 

Мандрівки що покликані пізнати історію свого краю, його надбання та відомих особистостей. Відвідання замків та монастирів, меморіальних садиб -музеїв,  городищ та історичних міст. Екскурсії в обсерваторію та звіринці

Images: 

Інтерактивні пізнавальні екскурсії для молодшої школи. екскурсії ведуться в цікавій формі квесту з загадками та подарунками. Екскурсії розраховані на не тривалі переїзди автобусом. відвідання звіринців, прогулянка серед персонажів дитячих казок, відвідання печерного монастиря  в Розгірче та монашої обителі в Крехові.

Images: 
Subscribe to RSS - Тури для школярів